10 דקות בלבד : שיטת החיטוב שפותחה ע״י מיכל אמדורסקי ומאיה מאמנת הכושר

 

 

 

 

 

 

מיכל אמדורסקי ומאיה מאמנת הכושר שלה , מחליטות לחסל את סוגיית “ההזנחה” ולתת פתרון לנשים עסוקות שרוצות גוף חטוב בריא ומושך ״אני לא מוכנה לוותר על אוכל והנאות החיים וגם אין לי זמן לחד”כ״ אחרי שבנו תכנית ממוקדת שעובדת על אזורי החיטוב שנשים רוצות להשיג, הן טוענות שהנוסחה היא 10 דקות ודי של אימון מהבית.

ירדן בר 16/03/2019 | רץ ברשת

אמדורסקי , 44 מבינה טוב מאוד את הצורך של נשים רבות לשמור על הגזרה ללא חדר כושר. צורך שהתעצם אצלה לאחר שילדה את אריה בתה בת ה-4. אחרי הלידה הזאת, היא מספרת שהגוף ספג טראומה רצינית. בזמן שבילתה חודשיים בבית בזמן שהיא מניקה את התינוקת, המוח היה כעסוק במציאת פתרון שיאפשר לה לשקם את הגוף חזרה.

ומכאן, הגיעה המחשבה על כך שצריך שינוי בעולם הפיטנס. שינוי שיתן אפשרות לנשים רבות שלא מצליחות למצוא זמן פנוי בעומס החיים ,להשיג גם גוף חטוב ובריא. ״רציתי למצוא דרך כלשהי, שבאמת אוכל להתמיד בה , שיטה קלילה שתאפשר לי ולנשים אחרות לרזות ולהתחטב מהאיזור הנוח שלנו ,מבלי לסבול ומבלי ללכת לחדר כושר “

היא אף פעם לא הצליחה להתמיד בדיאטות, חדרי כושר ובשיטות הרגילות שנהוגות היום: ״אני לא מסוגלת להתמיד בדיאטה או בחדר כושר יותר משבועיים, אבל אני גם לא מוכנה להזניח את המראה שלי ״

וביננו, אין שום דבר סגפני בתפיסה של הסלב שלא מהססת לספר לנו בקלילות על ההרגלים “המגונים” שלה , אכילת פיתה עם שוקולד בלילה . וגורמת לתעשיית הכושר לפרגן לה על הרעיון . אמדורסקי ומאיה , מאמנת כושר עם ניסיון רב פיתחו תכנית אימונים בייתית  שסוללת דרך למאות ישראליות ישראליות בדרך לגוף החטוב והבריא, ומאפשרת להן לתמרן בין חיי קריירה, משפחה ואורח חיים בריא בשיטה ייחודית של 10 דקות ביום, שניתן ליישם מהאזור הכי נוח, מהבית. מבלי חדרי כושר, מבלי דיאטות כסאח ומבלי חיפושים אחרי “הדבר הבא”.

3 הריונות ומעבר לעשור הרביעי ולא מתכוונת לוותר לעצמה

אמדורסקי שמפזזת על במות החיים,נעה בין הצגה להצגה , חיי משפחה וניהול עסק. בהחלט משמשת דוגמא לנשים רבות שמחפשות חלון זמן לדאוג גם לעצמן. “היו תקופות שהרגשתי שאני דואגת לכולם , חוץ לעצמי. התקופות האלו , גרמו לי להרגיש ממורמרת כי בסופו של דבר הבנתי שזה לא מספיק וכדי להיות אמא יותר טובה , רעיה יותר טובה ואדם יותר טוב לעולם . אני חייבת למצוא זמן גם בשבילי”

אז מה את רוצה להגיד לנשים שקוראות את זה ?

אני רוצה להגיד לנשים שמתקשות למצוא זמן פנוי או לנשים שלא אוהבות ללכת לחדר כושר כמוני, שיש פתרונות אחרים אם פותחים את הראש ומבינים שלפעמים הפתרון הוא למצוא “פירצה” בפתרונות המקובלים שאנחנו מכירות. שמירה על הגזרה ועל תזונה , ממש לא חייבת להיות תובענית. לא לכולם מתאימות הדיאטות (“כסאח”) או האימונים הסיזיפיים במכון כושר. וזה בסדר, מה שחשוב הוא כן לאפשר לעצמך זמן איכות ודאגה גם לעצמך ולא רק לסובבים אותך.

אמדורסקי ומאיה מקצרות לך את המסלול

הן מבקשות להגיע לכל אישה שמיצתה את החיפושים אחרי “הדיאטה הבאה” והצטרפה מזמן לסטטיסטיקת הנטישה של חדרי הכושר המוכרים להן מניסיונן אישי.

“אם את רוצה פתרון גמיש לחיים שלך שיאפשר לך להתמיד ולצאת מלופ רגשות האשם ולהתחיל לפעול ,ואת רוצה לעצב לעצמך אורח חיים בריא, קליל, ומחטב, את יכולה להתחיל כבר מהיום בערב להרגיש שאת עושה משהו בשביל הבריאות שלך, המראה וההרגשה הפנימית. אנחנו בטוחות שכל האהובים אותך, יפרגנו על צעד שכזה .

כל מי שנרשמת לתוכנית shapeUP מקבלת גישה מיידית לתכנית האימונים המלאה הכוללת 72 תרגילים שעובדים על חיטוב ממוקד של האזורים הכי אטרקטיביים לנשים. שניתן לבצע בכל זמן ובכל מקום. ובנוסף, גם זוכה לבונוסים נוספים שמיכל ומאיה נותנות למצטרפות החדשות. התשלום לתוכנית shapeup הוא תשלום חד פעמי ומונגש כדי לאפשר לכל אחת לעשות את השינוי בשביל עצמה. ובעצם מקצר לך התהליך בדרך לבטן מעוצבת, ירכיים מהודקות והישבן שתמיד רצית. והכי שווה שאת כבר לא צריכה לחדש כל שנה מנוי למכון כושר או להרעיב את עצמך לצד תפריט דיאטה סגפני. מעתה, יש לך תכנית שמלווה אותך לכל החיים.

רוצה לשמוע עוד פרטים על התוכנית המהפכנית של אמדורסקי ומאיה שסחפה למעלה מ-245 נשים בפחות ב-30 יום? אנו מזמינים אותך ליישם פתרון פרקטי, יעיל ומשנה חיים שיאפשר לך להשיג את הגוף החטוב והבריא שמגיע לך בכל זמן ומקום שאת בוחרת בשיטה ייחודית של 10 דקות ביום