אימוני כוח : מהי חשיבותם ואיך הם מסייעים לירידה במשקל

אימוני כוח ויתרונותיהם

לא רק מועילים לבריאות העצם, אלא הופכים את הפעילות גופנית האירובית ליעילה יותר, מונעים פציעות וגורם לגוף להזדקן בחן. אם היית יודעת שפעילות גופנית יכול לסייע לבריאות הלב , לשפר את שיווי המשקל שלך, לחזק את העצמות והשרירים ולעזור לך לרדת במשקל, תוך שהיא גורמת לך להיראות ולהרגיש טוב יותר, האם זה לא היה גורם לך לשקול להכניס אותה לחייך ?

אימוני כוח

אימוני כוח ושיפור איכות החיים

ובכן, מחקרים מראים שאימון כוח יכול לספק את כל היתרונות הללו ועוד. אימון כוח – המכונה גם אימוני משקל או התנגדות הוא פעילות גופנית שנועדה לשפר את הכושר השרירי על ידי פעילות גופנית או קבוצת שרירים ספציפית כנגד עמידות שמגיעה ממקור חיצוני, חלק מההתנגדות יכולה להיות על ידי שימוש במשקולות קלות או כבדות, משקל הגוף או פעילות שמפעילה התנגדות על השרירים, ללא אביזרים חיצוניים.

אימוני כוח יכולים לסייע לך לחזק את רמת הכושר שלך ואת שרירי הגוף. היתרון הזה הוא הברור מאליו, אבל בטח שאסור להתעלם ממנו. הכוח של השרירים שלנו הוא חשוב וחיוני לנו, על מנת שנוכל להקל על הדברים הבסיסיים ביותר שאנחנו עושים ביום יום שלנו אימונים אירוביים כמו ריצה, הליכה מהירה, רכיבה או קיק בוקס במכון הכושר ידועים כיעילים מאוד כדי לסייע לגוף שלנו לשרוף קלוריות ולהשיל את הקילוגרמים העודפים. אבל אימוני כוח גם מסייעים לאותה מטרה גם אם לא באופן ישיר באימון עצמו.

חוקרים שמתעסקים בתחום הכושר והספורט טוענים שאימון כוח, בהחלט יעיל ומסייע לדיאטה. זאת משום שהוא מסייע להגביר את המטבוליזם בגוף (חילוף החומרים במנוחה ). שזה למעשה, הקצב בו גופך שורף קלוריות כשאתה מבצע פעילויות בסיסיות ביום יום.
בתכנית הכושר של מיכל אמדורסקי שייפ – אפ, תוכלי לקבל תוכנית אימונים סדורה עם אימונים משולבים של אירובי וכוח ואורכים כ – 10 דקות, שאת יכולה ליישם מכל מכשיר חכם, ומהאזור הנוח שלך – מהבית.
לכל תוכניות האימון של הום סטודיו, לחצי כאן. תוכלי למצוא את התכנית המתאימה לך : תוכנית לחיטוב כל חלקי הגוף, תוכנית המתמקדת באזור הבטן, תוכנית המתמקדת בחיטוב הירכיים והישבן ואפילו תוכנית לגיל 55 ומעלה.